Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 17.09.2019, 07:45

Літнє оздоровлення

Кожній дитині потрібний відпочинок. Не вважайте, що дітям корисне постійне учбове навантаження. Літній період являється дуже важливим для відновлення сил та здоров’я ваших дітей. Якщо цим правильно не скористатися, то у дитини буде залишатися накопичена втома. Ми можемо цього не помічати, але організм дитини може почати давати збій.
Оздоровлення дітей – це у першу чергу укріплення організму дитини, що являється профілактикою захворювань. Перебування на свіжому повітрі, особливо біля моря, раціональне повноцінне харчування, режим дня, денний сон, спортивно-оздоровчі заходи – це основні складові процесу відновлення біологічних ритмів в організмі.
Традиційні місця літнього відпочинку – це пляжі, ліс, гори, туризм, літні табори, дачі.

Що необхідно знати про перебування дітей різних вікових груп на сонці:
Діти третього року життя вже можуть знаходитися під відкритим сонцем протягом двох годин. При цьому панама та сонцезахисний крем являються обов’язковими.
Оптимальний час доби для перебування на сонці, коли сонячний ультрафіолет особливо корисний для організму (він оптимізує метаболізм вітаміну Д3 та стимулює імунну систему), а сонце ще не так високо стоїть над землею та, відповідно, сонячним променям потрібно подолати більш товстий шар атмосфери, являється час до 10 годин ранку та після 16 годин вечора.
Після купання дитини у морі, її потрібно обтерти рушником, так як соляні кристали, залишаючись на шкірі та володіючи оптичним ефектом, грають роль збільшую чого скла, що посилює дію сонячних променів. Про це не треба забувати.

Головна мета якісного літнього оздоровлення дітей та підлітків – це:
  1. укріплення здоров’я;
  2. розвиток творчих здібностей та удосконалення особистих можливостей;
  3. запобігання безнаглядності.

Оздоровлення є найкращим заходом стимуляції та підтримки прогресивних і, водночас, уповільнення та стримування регресивних функціональних зрушень в організмі людини. Це особливо важливо для організму дітей, бо всі створені в дитинстві функціональні резерви та запаси фізичних сил є найкращою запорукою активного та щасливого життя людини а майбутньому.